0850 305 2701

Evlenirken Tercih Edilen Fantazi İç Çamaşırı

Evlenirken hangi iç çamaşırı giyilmeli, nelere dikkat etmeliyiz sorularına yazımızda cevap bulmuş olacaksınız.

Evlenecek olan kişilerin iç çamaşır seçimleri konusunda mutlaka dikkatli olmaları gerekiyor. Gelinliğe karar verdikten sonra ise bir diğer önemli olacak hususlar arasında iç çamaşırı yer alıyor. Gelinlik iç çamaşırı, rahat ve şık şekilde seçilmelidir. Aynı zamanda da gelinlik giydikten sonra haliyle gece boyunca hareket halinde olacağınızdan dolayı içinizi göstermi yor olmasına da dikkat etmelisiniz. Gelinlik iç çamaşırında alt ve üst takımları mı yahut tek parça bir iç çamaşır mı kullanılmalı diye merak edebilirsiniz. Gelinlik için iç çamaşırı alırken mutlaka rahatlığınızı ön planda tutmanız gerektiğinin de farkında olmalısınız. Çünkü gece uzun olacak ve sürekli hareket halinde olacaksınız. Doğal olarak giydiğiniz iç çamaşır size rahatsızlık verdiği taktirde özel günün mahvolmasına neden olacaktır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına daha temkin şekilde hareket edilmesi de önemli olacaktır. Tabi ki iç çamaşırının şık olması önemlidir. Fakat şıklık kadar konforunda es geçilmemesi gerekir.

Gelinlik Seksi İç Çamaşırı

Düğün sonu çiftleri heyecan dolu bir gerdek gecesi bekler. Bu sebepten dolayıdır ki düğün gecesinin daha hareketli ve keyifli şekilde sonlanması adına seçeceğiniz iç çamaşırı büyük bir rol oynar. Mutlaka iç çamaşır alırken seksi olmasına dikkat edin. Dekolteli, dantelli, ipli seksi iç çamaşırı tercih etmelisiniz. Çünkü gece sonunda birlikte olacağınız partneriniz karşısında sizi seksi şekilde gördüğü zaman çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda da sabaha kadar sürecek sağlıklı ve haz dolu bir cinsel birlikteliğin yaşanmasına neden olur.

Damat İç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

En az gelinler kadaar damatlarında düğün günü için özel iç çamaşırı seçmeleri gerekiyor. Damatlarında aynı gelinler gibi düğün gecesi boyunca rahatsızlık duymaması adına konforu sağlayacak iç çamaşırı seçmesi daha doğru olacaktır. İz belli etmeyen, rahat ve bir o kadar da şık özelliğe sahip boxer kullanılmalıdır. Damat iç çamaşırı seçiminde bu hususlara dikkat edilmelidir. Böylelikle gelin ve damat özel günü için artık hazır halde bekliyor olacak.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.