0850 305 2701

Hamile İç Giyim Modelleri

Ekstra önemli olan hamile rahat iç giyim modelleri İç Giyim Butik ile sağlanabilir. Çok sayıda ürün türünü kolayca temin edebilirsiniz.

Hamile Atlet Modelleri

Kıyafetlerinizin içerisine atlet giymek, esnek bir yapıda ürün kullanmak, özellikle karın bölgesindeki rahatlamayı sağlar. Hamilelere özel atlet çeşitleri, karın kısımlarında ekstra genişlik sağlayan farklı bedenlere sahip ürünlerdir. Askılı kısmı rahatsızlık hissi vermeden kullanılır. Bazı atletler doğumun hemen akabinde de kullanılabilir. Emzirmek isteyen anneler için kolaylık sağlayan bir özelliğe sahiptir. Açma kapama kısımlarından pratik biçimde kullanım sağlayabilirsiniz. Hamile atletlerde kumaşlar kaliteli malzemeden üretilmektedir. Uzun vadede konfor içerisinde kullanacağınız ürünlerden kendinize uyanları seçebilirsiniz. Korse atletleri de değerlendirebilirsiniz.

Kaplı Emzirme Sütyeni

Emzirme sutyenlerinin kendi içerisinde çeşitleri vardır. Genellikle penye ve askılı görsele sahiptir. Fakat İç Giyim Butik firmamızda kaplı emzirme sutyeni de bulabilirsiniz. Üründe klasik balenli sutyen görüntüsü vardır ve açılır kapanır bölümü ile kolay kullanım sağlar.

Hamile İç Giyim Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

İç giyim ürünleri hamilelerde daha fazla hassasiyet gösteren bir konudur. Vücudun hamileliğe bağlı göstereceği reaksiyonlara uyum sağlayan, şişliklere tolerans gösterebilecek ürünler kullanılmalıdır. Örneğin atlet alırken penye, pamuklu ürünleri seçerseniz, terleme deriye temasta tahrişe neden olmama artılarını da sağlarsınız. Hamileyken zorlandığınız zamanlarda daha kolay terleyebilirsiniz. Külot ve sutyen seçerken de aynı şekilde vücudunuzu şişip inecek şekilde düşünerek seçim yapmanız önerilir.

Korseli atlet kullanacak olan hamile kadınların sınırlı bir süre bunu giymeleri ve çok sıkı ürünlerden kaçınmaları gerekir. Korsede deriyi sınırlandıran nefes almasını kısıtlayan bir dokuma şekli olduğunu unutmamak gerekir.

Modal Atlet

Modal kumaş, teri emmesi ve suya dayanıklı esnek yapıda olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Deriye zarar vermeden teri alır ve içinde hapseder. Özellikle yaz dönemlerinde terlemelerinizin daha da artacağı düşünülürse bu ürünü dolabınızda tutabilirsiniz.

Hamile Tayt Modelleri

Karın bölgesi genişletilmiş özel kesimde hamile tayt modellerini İç Giyim Butik’te bulabilirsiniz. Kısa mesafe yürüyüşlerde, günlük hareketinizde konforu hissedeceğiniz özel kesim taytlar, birçok ürünle şık bir şekilde kombin edilebilir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.