0850 305 2701

Silikon Sütyen Nedir Ne İşe Yarar?

İç Giyim Butik geniş bir yelpazede ürün satışının yapıldığı kapsamlı bir sitedir. Birbirinden özel sütyen çeşitleri ve fantezi ürünlerini bulabilirsiniz.

Silikon Sütyen Neden Kullanılmalı

Bazı kıyafetlerde klasik anlamda sütyen giyimi kötü görüntüye neden olabilir. Bu gibi zamanlarda askısız ve belirsiz silikon sütyenler devreye girmektedir. Bu sütyenlerin çeşitlerini sitemizde bulabilir ve beğendiğiniz renkleri satın alabilirsiniz. Silikon sütyen neden kullanılmalı sorusu için şu detaylar öne çıkar.

  • Arka ve ön kısımlardan dekolteli kıyafet giyecekseniz

  • Göğüslerinizi doğal bir şekilde dolgun göstermek istiyorsanız

  • Askılı klasik sütyenleri kullanmayı sevmiyorsanız

  • Sutyeninizi göstermek istemediğiniz diğer zamanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz.

Yapışkanlar Geçiyor mu?

Yıkanabilir özelliği olan silikon sütyen, yapışkanı geçmeyen özelliğe sahiptir. Bedenleri kendi içerisinde farklı çeşitlere sahiptir ve kolay temizlenir. Kullandığınız beden ölçüsünde aldığınız silikon ürün, size özgür kullanım sunar. Temizleme zamanı geldiğinde makineye kesinlikle atmamanız gerekmektedir. Elde, ılık suda ve sabunla temizlenmelidir. Kurumaya bıraktığınız ürün, kendi kendini yenileyecektir.

Silikon Sütyen Nasıl Kullanılır?

Silikon sütyen kullanımı materyal özelliği ve tasarımı nedeniyle önemli bir konudur. Bu ürünü göğüs bölgesine takmadan önce cildinizi temizlemeniz önerilir. Silikonun daha uzun süre cildinizde kalması için bir şey sürmeden, kuru olarak yapıştırmanız gerekir. Pudra da dahil hiçbir şey sürmeden yapıştırınız.

  • Silikon sutyeni göğüslerinizi istediğiniz şekilde tutarak yapıştırmanız gerekir. Hizalamaya önem vererek eşit yükseklikte bulunabilirsiniz. Sutyeni biraz göğsünüzün yukarısına takarsanız daha dik görüntü oluşacaktır.

  • Silikon sütyen ince bir şekilde tasarlanmıştır ve elbiseniz açık renk bile olsa fark edilmez.

  • Silikon sutyenin klipsi doğru açıyla kapatılmalıdır. Ayrıca ürünü çıkarıp kullandıktan sonra kutusuna aynı şekilde yerleştirilmelidir.

  • Kullandığınız ürünü çıkarınca göğüs bölgesinde kızarıklık varsa temiz ve yumuşak bir mendille o kısmı silebilirsiniz. Alkolsüz mendil kullanarak tahriş olasılığını azaltmış olursunuz. Ayrıca gerginlik hissi varsa krem sürerek orayı yumuşatabilirsiniz.

Silikon sütyen kullanımı yapışkanlı bir ürün olduğu için daha çok hassasiyet gerektirir. Klasik sutyenlerden farklı kullanımı vardır. Eğer amacınız dikleştiriciyse bunun için göğüs altına yapıştırılan farklı ürünleri de kullanabilirsiniz.Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.